Hamile insanlar için bile olsa, annelik giyim herkes için değil, bazı insanlar nefret ediyor (kendim de dahil!). Bu yüzden gerçek bir analık eşyası gerektirmeyen kıyafeti bir araya getirmeyi başardım, kendimden oldukça memnun oldum.

Yeni Keşfettiğim Tarz ! - image  on https://modellerii.comYeni Keşfettiğim Tarz ! - image  on https://modellerii.com

Bence belki bir kutuya konur fikridir – şimdi hamile, esnekleştirilmiş bellere, bozuk fitil toplarına ihtiyacın var ve tarzı önemsemiyorsun.

Kuşkusuz, High Street eskiden olduğundan çok daha iyi ve burada eğilim seçenekleri konusunda bazıları var ancak genel olarak, bir web sitesinin Annelik bölümünde çevrimiçi göz attığımızda, heyecanlanacak hiçbir şey olmadı.

Yeni Keşfettiğim Tarz ! - image  on https://modellerii.com

Bu nedenle doğum öncesi kıyafetlerden tamamen kaçınmak istiyorsan, seçeneklerin ne olacaktı diye düşünüyordum da? Bu mümkündür … ve bu kıyafet olasılıkları vurgular. Ne arayacağınıza dair birkaç ipucu:

Esnek bel öğeleri : M & S’nin bu etek hala yumrukluğumun üstünde oldukça iyi uyuyor ve hamileliği öncesi sevdiğim bir şey.

Büyük gömlekler: Benyaz aylarında mayo üstünde kesinlikle giymek istiyorumH & M’den geçen hafta ( burada )harika bir tane aldım.

Örme elbiseler: Gebelik için çok iyi duruyorlar, çünkü çok fazla geriniyorlar.

Gevşek elbiseler: Neyse ki büyükanne elbisesinin mevsimi, eğitmenler ve büyük boy bir ceket kullanıyorsunuz ve yemin ederim serin hissedeceksiniz.

Açıklama katları: Altında ne giyerseniz gösterin, soğuk bir ceket sizi harika hissettirir – özellikle kıyafetinizin% 70’inde kışın.

Büyük boy örme kumaşlar: Yaptığım gibi onları biraz sıkıştırmaktan korkmayın – Bu, yumruğa sahip olmakla ilgili, mutlaka örtbas edilmemektedir.

Yeni Keşfettiğim Tarz ! - image  on https://modellerii.com

Bir önceki yazımız olan Benim Favorim Triko başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here