Londra, Paris ve Milano moda haftalarının cesur giyinmiş katılımcılarına bakabilir ve alay edebilirsiniz. İlk taramada absürd üzerine sınır koyabilir. Ancak biraz daha yakından bakarsanız, ön sırada bulunanların geri kalanından uzakta bir dünya giymediğini sık sık göreceksiniz.

Blog inçleri için yalvaran her gülünç görünüş için, mayınlanacak övgüye değer hamle var – hafta sonu, işyeri ve ötesi için giyilebilir, dakikalar boyu görünüyor. Fotoğrafçılarımız bu sezon gösterilerindeydi ve en iyi sokak stili eğilimleriniyakaladılar – doğru takıldıklarında, amatör fotoğrafçı-cum-sneaker-blogger-cum-instafluencer’den uzakta şık bir şekilde yön verecekler.

Nötr dişli

Nötr bir menü yumuşak her türlü geliyor ama pratikte, kremsi bir yemek son derece lezzetli olabilir – bir gerçek bu şölen mevsiminde gördü manolya kıyafetler Ziyafet tarafından kanıtladı.

Baş parmağındaki nötrler oyunda çeşitli tonlar olduğunda çalışırlar. Bir notaya gidip Star Wars’daki battaniye örtüsü kum kumarhanelerinden birine benzemek yerine, deve, kahve ve beyazın yan yana giyin . Eğilimi ortadan kaldırmanın en kolay yolu, iki gölge seçmektir: Daha üstteki ile kontrast oluşturmak için iki parçalı veya daha koyu bir ayakkabı giymek için hafif bir kazak veya tişörk kullanın.

Her iki durumda da, halihazırda gardırobunuzda asılı duran zımba kullanarak tonal bir görünüm oluşturacaksınız: deve ceketiniz, kahve çikolatalarınız vb. Avantajlar iki katlıdır; Birincisi, tarafsızlar uzun zamandır güvenli bölgelerdir ve çok yönlülüğü onları eğilim yönlendirmeli renklerden daha uygun kılar. Artı, daha sonradan bazı dokuları tanıtmak için artan bir şans var.

Erkekler İçin Nötr Renkler Nasıl Girebilir

Renk Kaplı

Hava şartlarından yüzümüze, dolabımızdan kışın renk sıkıntısı yaşanıyor. Veya en azından Londra, Paris ve Milano’daki caddenin köşelerinde çarpıcı bir şekilde birincil renkli üst giyime ev sahipliği yapan bu sezonun başına gelindi.

Daha parlak, daha koyu renk tonuyla monokrom vasatlığın daha güneşli ve daha unutulmaz bir şey haline getirilmesi sayesinde daha karanlık, günlük her an görünüyor . Kurallar basittir. Tasarlanmış klasik dış kıyafeti tutun – bir işçi ceketi, bombardıman, palto veya benzeri – parlaklığı tanıdık, başarısız bir biçimde koruyun. Ardından, tek popuz rengi olduğundan emin olun: daha fazla ve görünümünüzü (ve retinalar) tamir etmenin ötesinde kavurma riski taşırsınız.

Yine de sıcak pembe tampon ceketini arabaya koymayın. Yanmış portakal, bordo ve orman yeşili gibi zengin, sonbahar tonlarında giymek çok daha kolay ve bu yıl da doğru trend. Sadece unutmayın akılda cilt tonunu ayı herhangi satın tetiği çekmeden önce.

6 Büyük Sokak Stili Trendleri

Şah Mat

Rapçi Ice Cube bir zamanlar ünlü bir şekilde konuştuğunda (kendinizi batırmadan önce kendinizi kontrol etmeniz iyi olur.) Ve bu sezon gösterilerinde bir miktar kare şeklindeki parçayı gördükten sonra, bu 2018 için adaçayı tarzı tavsiyesi .

Genellikle tek aksesuarla sınırlı olsa da, çekler tamamen koordine edilmiş görünümlerde topluca giyiliyor: gömlek, eşarp, mont, pantolon, lot. Şüphesiz cesur bir hareket ancak aynı zamanda klasik parçaları kullanarak hacim ve derinlik oluşturabileceğinizi gösteren bir hareket.

Muhafazakar klozet, mavi pantolon ve aksesuarlarla çalan bir lacivert pencere pedi ceketi, burada bir parça bırakabilir. Fakat eğer tam vücut kontrolüne gidiyorsanız, her parçanın, grid kilidine karşı bir tampon görevi yapmak için, örneğin en azından bir öğeyle – düz bir tişör veya atlamayla – aynı şekilde olduğundan emin olun .

Erkeklere Tam Bakış Kontrolü Nasıl Yapılır

Askeri onur

Şimdiye kadar, bombardıman ceketi daha az bir trend parçası ve daha nazik bir gardırop önemlidir. Ve bu askeri elyafın ana akım kucaklaşması, askeri silahlı kuvvetlerin erkek giyim cephanesinden diğer parçaların taslağını hazırlamaya teşvik etti.

AW18 gösterilerinin dışında, birçok adam camo aksanıyla ve uçuş ceketi ile hazırlandı, diğerleri ise klasik terzilik üzerine katmanlı İkinci Dünya Savaşı’ndan esinlenerek askeri paltoya sahip olan iyi gemi Dunkirk’e adım attı . Bununla birlikte, tam üyelik için kısmi değilseniz, sokak stilinin ön plan rengine yerleşebilirsiniz: haki.

Burada iki yol var. Askerden esinlenen erkek giyiminizi , standart hazır giyim eşyalarıyla eşleştirebilirsiniz : kargo pantolonlu bombardıman ceketleri, palto ile dayanıklı çizmeler ve benzeri. Bu şekilde, genel görünüm benzeri parçalarla birleştirilir ve kahverengi, yeşil ve grilerden oluşan topraklı bir palet, biraz düşünülmeden hepsini birbirine bağlar.

Eger sizin zevkinize göre biraz GI Joe ise, nötr renklerde zımba tulumbağına karşı askeri esinlenmiş tek bir parça demirlemeyi deneyin. Bu şekilde, siperlere gitmeden savaş alanına atıfta bulunabilirsiniz. Temel eğitimin zor olduğunu kim söyledi?

Askeri esinlenmiş erkek giyimine nasıl giyilir

Bir önceki yazımız olan En Kötü Erkek Giyim Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here