Ahh, 2017. Sizi hak etmek için ne yaptık? Elbette, Grim Reaper 12 ay önce olduğu gibi tırmanışını sınırsız şekilde sallamadı, ancak yine de Trump ve Rusya, Charlottesville ve sağ alttan önlemek için Bowie ve Rickman’ı feda ettik. Nükleer silah yok etme ancak tuvalete dayalı bir Tweetstorm uzakta.

Ancak bu kadar yeterince acı ve karanlık. O ve o derin gömmek yıl sandık kadar zamanı Kayıp Ark Raiders of kuyu, daha akıntılar olan kot ile birlikte depo, kot, kafa kaşıma Yüce düetleri ve triko tarzım böyle, yol çok büyük. Ve şimdi gitmiş olan annus Godawfulus’un toplu bilincini ortadan kaldırmak için, 2018’de daha iyi bir şey depolandığını ümit ederek kristal topu tozdan arıyoruz .

Aşağıda, erkek giyiminin tarot kartlarını kırmak, çay yaprakları okumak ve gelecek ayakkabı dolapları için koşucuları ve binicileri öngörmek için altı ay önce katıldıkları şovlardan alınan resimlere bakmanız yeterlidir.

İstediğimiz Elbiseleri Giyecek Erkekler

2017 yılı bir yılıymış olsaydı, etkileyenler oldu. Geleneksel basında ön sırada durmaya devam edildi ve Instagram, ürünleri piyasaya sürmek ve tanıtmak için tek yer haline geldi. Bu da 2018’de bilinmesi gereken şeyleri takip etmeniz gerektiğini bilmeniz gerektiği anlamına gelir .

Harvey Nichols bayan giyim eşyası Olly Smith , “Gerçek asabi ürünler için markalar müzisyenlere tohum veriyor” diyor . “Skepta’dan favori Soundcloud rapçene Balenciaga, Gucci ve Supreme’in önizlemelerini gördük. Bu devam etmek için hazır. ”

Başka yerlerde ünlü Beckham Minis ve Liam oğlu Gene Gallagher gibi ünlüler var. MatchesFashion müşterisi Joshua Brinksman , “Son zamanlarda TV’de eski bir Umbro kazağı giymişti ve her yüksek cadde mağazası ve açık artırma sitesini aradım ” diyor . Jenners ve Hadid’lerin yanında dosyalayın.

Kaçınılmaz Trendler

Uniqlo’nun benzeri ile çalışmış olan stilist Chris Tang için, en üstler ve ayak başparmaklarıyla ilgilidir. “Bereler, yavaş yavaş Gosha Rubchinskiy ve Prada gibi tasarımcılar tarafından yeniden yorumlanıyor” diye ekliyor. “Gönüllü eğitmenler önümüzdeki yıl da geçerli olacak ama umarım insanlar dikkatlerini Balenciaga Üçlü S tıkanmalarından çok New Balance 990 gibi şekillere çevirir.”

Fakat tüm bu aşırı dolgunluk, görev dışı ayakkabılardan uzaklaşma sinyali de verebilir. Porter, direktör Fiona Firth’i satın alarak “Sanırım biraz daha temiz ve akıllı olan sert bir ayakkabıya dönüş olacak” dedi . “Erkekler her zaman iyi bir işçilik ve bir ürünün kalitesini takdir ettiler, bu yüzden Church® ve O’Keeffe gibi geleneksel markalardan ve aynı zamanda en son moda markalarından dantel ayakkabılarının ve çizmelerinin geri döndüğünü görüyorum.”

İkinci el tasarımcı mağazası Vestiaire Collective’de erkek kıyafeti başkanı Bertrand Thoral, erkeklerin başka yerlerde de klasik siluetleri bulacaklarını düşünüyor. “İşlemeli bombardıman uçakları ve bisikletçi ceketleri 2018’in parçaları olacak.” Bu, Topman’ın satınalım direktörü Rachel Morgans tarafından da yansıtılmış bir duygu . “Her şey kot hakkında. Bir çift orijinaliniz varsa, açıldığında, ayarlanmışsınız. ”

Sadece uyum sağlamaya dikkat edin – 2018, düz kesilmiş ve rahat bacakların ana akım haline geldiği yıl olacaktır . “Bu cılızları tamamen gardrop görünmesen zamanı geldi,” Millie Zengin, çevrimiçi kişisel alışveriş hizmeti, bir stilist diyor Konu . “Pantolon askıları son birkaç yıldır genişliyor ve genişliyor ve geniş bir bacak benimseyerek [görmüş olduğumuz halde] yüksek sokağın sıska oturmayı benimsediği yıl olacak” dedi.

2018 yılının anahtar erkek moda trendleri

h&m Embroidered biker jacket - click to buy ALPHA INDUSTRIES Dragon-embroidered bomber jacket - click to buy LEVI'S 501 Light Blue Original Fit Jeans - click to buy LEVI'S VINTAGE CLOTHING 1955 501 JEANS - click to buy O'KEEFFE Echo Polished-Leather Derby Shoes - click to buy CHURCH'S RENWICK BROGUE BOOT - click to buy

Hiç giymediğiniz 2017 Modası

Susamış uykulu benliklerin tercih ettiği platformun yanı sıra, Instagram, on yıl sonra eski Polaroidlerin bir kutusunu keşfetmek için beklemek yerine, şimdi yanlışlıkla pişman olabileceğiniz, yanlış değerlendirilmiş tüm moda seçimlerinin bir arşividir.

Önce, dışındaki pijamaları giymiş olan tüm fotoğraflarınızı silin. Morgans, “Yanlış giyilirse giyinmeyi unuttuğunuza benzeyen bir trenddi” diyor. Siz buna hazırlanırken, yeni satın aldığınız şeylerden kurtulun, ki bu zaten çok eski görünüyordu. Tang, “Binlerce yırtılmış ve delikli kot pantolon giyen tüm bu insanlar sıralamışlar” diyor.

Yırtık kot

Aslında, sokaklardan kabarmış olan her şeyden uzaklaşın, sosyal medyada havaya uçurun ve ana markalar tarafından ölüme terk edin. Thoral “Logomania bitti” diyor. “Aşırı maruz kalmış durumda ve şimdi insanlar bir açıklama yapmak için yeni bir yol arıyorlar.”

Özellikle bu logolar tek aksesuarlara mensup olursa, Rich diyor. “Bumbagın yaşı iyi olmayacak. Markaların önümüzdeki sezon boyunca bunları değiştirmesini bekleyeceğiz. Ancak sonbahar gelin, onlar geçmişte kaldılar. Biri birkaç yıl sonra gülerek. ”

bumbag

Bu listeye her şeye sızmış dramatik spor giyim siluetlerini ekleyin. Brinksman, “Bence büyük boyutlara ulaşmanın sonunu göreceğiz” diyor. “Beni yanlış anlama, doğru adamı güçlü gösterebilir, ancak sanırım herkesin hem benimseyip hem de onunla denemeye başlamasının çok yoğun bir şekilde itildiğini düşünüyorum.” Ve moda her yerde olduğu gibi kötü uyumsuzluklardan daha çok nefret eder.

büyük boy

2018’de İhtiyaç Duyacağınız Anahtar Parçalar

Moda cıvatalı bir şeydir, spor giyim gerçek spor giyiminde mükemmel – spor için giyseniz bile. Brinksman, “Pantolon pantolonu esastır” dedi. “Onları lüks sonunda gördük, ama sanırım bir vardiyada ve toplu halde toplumsal açıdan kabul edilebilir durumda.”

Ama elindeki en giyinmiş eşyalar kravatını çıkarıyorsa, sizin için hala beklenmedik bir kumaş var. Brinksman, “Birkaç ip sesi al” dedi. Sonbaharda sürpriz bir yüzey yaratan bu eğilim henüz bir yere gitmiyor. “Onları bir tişörtü veya örgü ile sallayın ve [bitirdiniz].”

2018 En İyi Saç Modelleri - image stylepredict18-2a on https://modellerii.com

reiss ROBINSON DRAWSTING COTTON SWEATPANTS - click to buy NIKE TRIBUTE JOGGER - click to buy mango Slim-fit corduroy chinos - click to buy A.P.C. Petit New Standard slim-leg corduroy trousers - click to buy

Oyunu Değiştiren Tasarımcılar

Büyük markalarda yeni alanlar kıran tüm Raflar ve Alessandros için 2017, küçük etiketleri ve yeraltı isimleri daha geniş bir bilinç içine giren bir yıl oldu. Belki de internetin demokratik olma özelliğidir ya da sadece yeni bir şeyler arayan moda taraftarları, ancak konuşmayı değiştirmek için artık 100 yaşında moda evinde olmanız gerekmez.

“[Bulgar tasarımcı] Kiko Kostadinov bu sene gerçekten heyecan verici” dedi Tang. “Stüssy ile projeleri vardı ve Mackintosh’taki ilk yaratıcı yönetmen oldu, artı Asics ile yakın işbirliği var. Eminim birçok yönden moda manzarasını değiştirecektir. ”

Kiko Kostadinov

Googleable marka A Brilliant Markanın kurucusu Alan Shikverg için de benzer bir hikayedir. Brinksman, “Sürdürülebilir ve düşük müdahale giysileri üretmeye yönelik araştırma ve sevgi seviyesi, ilham vermenin kısa bir anı değildir” diyor.

Smith, “Benim için bu, [Londra merkezli] Paria Farzaneh” diyor. “Genç, enerji dolu ve tahıllara karşı sevmeyi seviyor.”

Paria Farzaneh

Tabii ki, bazı insanlar hem yer altı hem de yer üstü olabilir. “Her şey Demna Gvasalia ile ilgili” dedi Thoral. Deneylerine ev sahipliği yapmak için Vetements ve en yenilikçi eski Paris evine geçiş yapan Balenciaga, Gvasalia’nın herkesin izlediği yerden devam etmesini beklemektedir.

Demna Gvasalia

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here