Farkında olmadan bunu altyazı olarak anladım ve bugün (15 Ocak) resmi olarak Mavi Pazartesi olarak adlandırıldığını fark ettim. Bilim adamlarına göre, yılın en zorlayıcı günü – yay.

Çekimler ve fotoğraflar açısından şimdiki rutumu açıklayabilir – Son bir haftadır sosyal medyada sessiz kaldım, çünkü fotoğraf çekmek zorunda kalmadım – yeni kıyafetler, minimal bir banka dengesi, evde bitmiş odalar yok fotoğraf ve dışa her baktığımda gri, kasvetli ve ıslak.

Ama olumlu olmamamız gerektiğini söylemek değil – Başka yerlerde gerçekten üretken oldum, nihayet ofisimize düzenli olarak gidip, bir sürü yönetici ve planlama için yeni yıla ayrıldık ve bir kez güneş kararlaştı. tekrar yüzünü göstermek için – hazır olacağım!

2018 En iyi bluz seçimi - image  on https://modellerii.com

Bu, birkaç hafta geri döndüğümüz küçük bir atış – Instagram’daki bir okuyucu tarafından bu kot önerildi ve bunları kendim bulamadıkça inanamıyorum! Hamilelik öncesi giydiğim düz bacak kotlarına çok benziyorlar ve örme herkes için yararlı – hamile değil.

Kışın bir örme elbisenin uygunluğunu seviyorum, ancak triko taytlar garip geliyor diye buldum, bu da her zaman zor bir iş – bu yüzden bunun kot pantolonlarla katlanabileceğini seviyorum.

2018 En iyi bluz seçimi - image  on https://modellerii.com

Bugün benden bu, şu an oturma ocağımın sıcaklığına geri döneceğim (inşaatçılar halen bazı üst katların kapanışını bitirdikleri için önemsiz dolaşan bir oda şu an) – Hepinizin önünde çok mavi olmayan bir hafta dilemenizi diliyorum !

2018 En iyi bluz seçimi - image  on https://modellerii.com

Bir önceki yazımız olan Minimalizm Bu Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here